O nas – o naszej pożyczce

Naszapozyczka.pl jest odpowiedzią na dotykające nas wszystkich problemy finansowe. Brakuje Ci na rachunki za prąd i ogrzewanie? Musisz opłacić wakacyjny wyjazd dziecka, a jesteś przed wypłatą? Zdarzyła się awaria samochodu, mechanik czeka na zapłatę, a w Twoim portfelu pustka? Nasze pożyczki są dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Stawiamy na szybkość, wygodę i prostotę.

Szybka pożyczka

Szybkość – bo działamy niezwłocznie. Nasze telecentrum skontaktuje się z Tobą po wypełnieniu wniosku na stronie. Telefonicznie umówimy spotkanie z naszym doradcą, który w wygodnym dla ciebie terminie umówi spotkanie w najbliższym oddziale.

Wygodny formularz rejestracyjny

Wygoda – nasz wniosek o pożyczkę jest prosty i przejrzysty oraz wymaga minimum formalności. Pieniądze dostarczymy bezpośrednio do Twojego portfela.

Prosty formularz

Prostota – rozumiemy naszych klientów i wiemy, że trafiają do nas z różnymi oczekiwaniami finansowymi. Za pomocą prostego kalkulatora wybierasz wartość pożyczki od 500 zł do 150 000 zł oraz okres spłaty w ramach 1 raty do aż 120 rat spłacanych w okresach miesięcznych. To my zadbamy, by pieniądze błyskawicznie trafiły do Twojego portfela.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo – udzielamy pożyczek odpowiedzialnie, kierując się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Gwarantujemy, że wszelkie informacje, które nam przekazujesz, są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.